• Antlers

  • Eternals

  • Last Night in Soho

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • The Green Knight

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • The Ice Road

    ★★½

  • Fatherhood

    ★★★½

  • Luca

  • Werewolves Within

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Seance

    ★★★

  • The Djinn

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Things Heard & Seen

    ★½

  • INEXPLICITUS

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Why Did You Kill Me?

    ★★

  • Thunder Force

    ★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • The Unholy

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • The Seventh Day

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Nobody

  • Raya and the Last Dragon

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Tom & Jerry

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • Outside the Wire

    ★★

  • We Can Be Heroes

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Dr. Seuss' The Grinch Musical

  • The Prom

    ★★★

  • The Disney Holiday Singalong

  • Two Distant Strangers

    ★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★★★

  • Spell

    ★★★

  • Come Play

    ★★★

  • The Craft: Legacy

    ★½

  • The Empty Man

    ★★★

  • Cadaver

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • Alone

    ★★½

  • A Babysitter's Guide to Monster Hunting

    ★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • The Binding

    ★★½

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • Honest Thief

    ★★★

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★½

  • The Owners

    ★★★