Sort by
  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★

  • The Conference

    ★★½

  • 15 Cameras

    ★★★½

  • The Bell Keeper

    ★★

  • Dark Harvest

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★½

  • V/H/S/85

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Night of the Hunted

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★

  • The Nun II

    ★★★

  • Slotherhouse

    ★★½

  • Strays

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★★

  • The Passenger

    ★★★

  • Til Death Do Us Part

    ½

  • River Wild

    ★★½

  • Sympathy for the Devil

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★★½

  • Elevator Game

    ★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • Suitable Flesh

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★★

  • Bad Things

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • You’re Killing Me

    ★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Flamin' Hot

    ★★½

  • The Wrath of Becky

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Unseen

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Fear

    ★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★½

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • There's Something Wrong with the Children

    ★★★

  • House Party

    ★★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★½

  • Scare Package II: Rad Chad’s Revenge

    ★★★½

  • The Apology

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • The Friendship Game

  • I'm Totally Fine

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Prey for the Devil

    ★★★

  • 8 Found Dead

    ★★★½

  • Influencer

    ★★★½

  • Unwelcome

    ★★½