Sort by

David B has logged 16 entries for films during March 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Identity

Identity

2003
×
Read prior review Edit this entry  
25
CODA

CODA

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Cruella

Cruella

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Dark Knight

The Dark Knight

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Eyes of Tammy Faye

The Eyes of Tammy Faye

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Spencer

Spencer

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
X

X

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Winter Kills

Winter Kills

1979
×
★★★½
Edit this entry  
16
Fresh

Fresh

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Troll 2

Troll 2

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Turning Red

Turning Red

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
07
Pet Sematary

Pet Sematary

1989
×
★★½
Edit this entry  
05
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Batman

The Batman

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Tangerine

Tangerine

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry