Sort by
  • Drive-Away Dolls

  • The Nun II

    ★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Happiness for Beginners

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Good Side of Bad

    ★★★★

  • Secret Invasion

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Carl's Date

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • The Flash

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Mother, May I?

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Let Me Try That Again

  • Renfield

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • Fiona

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★½

  • The Goldsmith

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★★

  • To Be Honest

    ★★★★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • Alice, Darling

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★★

  • The Inspection

    ★★★

  • Saint Omer

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★½

  • TÁR

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★