Sort by
  • Swarm

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • A Thousand and One

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • The Persian Version

    ★★★★½

  • Cat Person

    ★★

  • Missing

    ★★★

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Call Me Miss Cleo

    ★★

  • Adult Swim Yule Log (aka The Fireplace)

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Making All Quiet on the Western Front

  • Stutz

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★★★

  • The Viewing

    ★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★

  • Pickman's Model

    ★★

  • The Outside

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★★½

  • Billie Eilish: Live at the O2

    ★★★★★

  • Billie Eilish Apple-Music-Live

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • A Trip to Infinity

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★

  • V/H/S/99

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Bros

    ★★★★

  • The Eternal Daughter

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

    ★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★½

  • Phoebe Bridgers at Glastonbury 2022

  • Billie Eilish at Glastonbury 2022

  • Vengeance

    ★★★★

  • Next Exit

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★★

  • Close

    ★★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Decision to Leave

    ★★★★★