• Super Mario Bros.

    ½

  • Minions: The Rise of Gru

    ½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Marmaduke

    ½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Morbius

    ½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ½

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Rescued by Ruby

  • Ambulance

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Uncharted

    ★★

  • Death on the Nile

  • Catwoman: Hunted

    ½

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Moonfall

    ★★

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ½

  • Scream

    ★★½

  • The 355

    ½

  • The King's Man

    ★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ½

  • Diary of a Wimpy Kid

  • House of Gucci

    ★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ½

  • Hawkeye

    ★★

  • Sing 2

    ½

  • The Simpsons in Plusaversary

  • All Too Well: The Short Film

    ½

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • Clifford the Big Red Dog

    ½

  • Red Notice

    ★½

  • Encanto

    ★★★

  • Army of Thieves

  • Eternals

    ½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Injustice

    ½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★½

  • Cinderella

    ½

  • Malignant

    ½

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★★★★

  • He's All That

    ½

  • Candyman

    ★½

  • Reminiscence

    ★★

  • The Son Becomes The Father

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • Free Guy

    ★★

  • The Green Knight

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★

  • Old

    ★½

  • Fear Street: 1666

  • Titane

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ½