Sort by
  • Babylon

  • God Forbid: The Sex Scandal That Brought Down a Dynasty

    ★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • Me Time

    ★★

  • Nope

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★

  • Senior Year

    ★★

  • Our Father

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Bubble

    ★★

  • Deep Water

    ★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★★

  • Scream

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Red Notice

  • Attack of the Hollywood Clichés!

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★½

  • The Power of the Dog

    ★★

  • King Richard

    ★★★★

  • Ted Bundy: American Boogeyman

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★½

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • CODA

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★

  • High School Musical: The Musical: The Holiday Special

    ★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Happiest Season

    ★★★

  • Holidate

    ★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Freaky

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • Mainstream

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★

  • An American Pickle

    ★★½

  • #Alive

    ★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

  • Hollywood

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Fantasy Island

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You