Sort by
  • La guerra del Tiburtino III

    ★★

  • There’s Still Tomorrow

    ★★★★

  • Mercy

    ★★½

  • The Creator

    ★★★

  • Walls

    ★★★½

  • The Captain

    ★★★★★

  • Evil Does Not Exist

    ★★★★

  • Coup de chance

    ★★★½

  • The Beast

    ★★★★★

  • The Palace

    ★★★½

  • The Commander

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★

  • The Old Oak

    ★★★★

  • Mast-Del

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Kidnapped

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Monster

    ★★★★

  • Solaris Mon Amour

    ★★★½

  • A Brighter Tomorrow

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★½

  • Skyscraper Film

    ★★★★

  • After Work

    ★★★★

  • Scenes of Extraction

    ★★★

  • Trip After

  • The Veiled City

    ★★★

  • The Trial

    ★★★★★

  • Dearest Fiona

    ★★★★

  • That Day, on the River

    ★★★½

  • National Anarchist: Lino Brocka

    ★★

  • Domino 23 - Gli ultimi non saranno i primi

    ★★½

  • Silent Witnesses

    ★★★★½

  • Kim's Video

    ★★★★

  • I pionieri

    ★★★½

  • Plastic Sonata

    ★★★★

  • R 21 aka Restoring Solidarity

    ★★★★

  • Non-Aligned: Scenes from the Labudović Reels

    ★★★★

  • Strangeness

    ★★★★

  • Jill, Uncredited

    ★★

  • A Man

    ★★★½

  • The Store

    ★★★½

  • No star

    ★★★½

  • The Kingdom: Exodus

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Chiara

    ★½

  • Copenhagen Cowboy

    ★★★★½

  • Bread and Salt

    ★★★½

  • Our Ties

    ★★½

  • Dry

    ★★

  • Blonde

    ★★★½

  • Trenque Lauquen

    ★★★½

  • The Son

    ★★★½

  • Call of God

    ★★

  • On the Fringe

    ★★★★

  • When the Waves Are Gone

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★

  • Love Life

    ★★★

  • Other People's Children

    ★★½

  • Empire of Light

    ★★½

  • Burning Hearts

    ★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Master Gardener

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★½

  • Padre Pio

    ★★½

  • Autobiography

    ★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★½

  • Athena

    ★½

  • The Happiest Man in the World

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★

  • TÁR

    ★★★