Sort by
  • Santiago: The Camino Within

  • Money Shot: The Pornhub Story

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★½

  • Murdaugh Murders: A Southern Scandal

    ★★★½

  • Inside

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Sharper

    ★★★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • Amber: The Girl Behind the Alert

    ★★★

  • You People

    ★★½

  • Plane

    ★★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • This Place Rules

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★½

  • Dangerous Play

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Call Me Miss Cleo

    ★★½

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★½

  • In Broad Daylight: The Narvarte Case

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Emancipation

    ★★½

  • Violent Night

    ★★½

  • Crime Scene: The Texas Killing Fields

    ★★★

  • The Howard Stern Interview: Bruce Springsteen

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Stutz

    ★★★½

  • State of Alabama vs. Brittany Smith

    ★★½

  • FIFA Uncovered

    ★★★½

  • Low Country: The Murdaugh Dynasty

    ★★★½

  • Say Hey, Willie Mays!

    ★★★½

  • A Tree of Life: The Pittsburgh Synagogue Shooting

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Vatican Girl: The Disappearance of Emanuela Orlandi

    ★★★★

  • Year One: A Political Odyssey

    ★★★

  • Medjugorje, la película

    ★★

  • She Said

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★

  • The Redeem Team

    ★★★½

  • Halloween Ends

  • The Sound of 007

    ★★★½

  • Till

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Devotion

    ★★★½

  • Sick

    ★★½

  • My Policeman

    ★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • Sidney

    ★★★

  • Emily

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★