Sort by
  • Challengers

  • Silent Night

  • Wonka

    ★★★½

  • The Color Purple

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★

  • Napoleon

    ★★★★

  • The Iron Claw

  • The Marvels

    ★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★★½

  • Saw X

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★

  • The Creator

    ★★★

  • Sly

    ★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • The Burial

    ★★★½

  • Next Goal Wins

    ★½

  • Quiz Lady

    ★★½

  • Dream Scenario

    ★★★

  • His Three Daughters

    ★★★★

  • Memory

    ★★★

  • American Fiction

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Finestkind

    ★★½

  • North Star

    ★½

  • Origin

    ★★

  • Hit Man

    ★★★★

  • Evil Does Not Exist

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★½

  • Menus-Plaisirs Les Troisgros

    ★★★★

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★½

  • The Beast

    ★★★½

  • Maestro

    ★★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★½

  • All of Us Strangers

    ★★★

  • The Royal Hotel

    ★★★½

  • NYAD

    ★★½

  • Janet Planet

    ★★★★½

  • The Pigeon Tunnel

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★

  • The Bikeriders

    ★★★

  • Ferrari

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Rustin

    ★★

  • El Conde

    ★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • Retribution

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • The History of the Minnesota Vikings

    ★★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Wham!

    ★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★

  • La Chimera

    ★★★★

  • The Taste of Things

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★★½