Sort by
  • Lift

    ★½

  • Family Switch

    ★★★

  • Wonka

    ★★★½

  • The Marvels

    ★★

  • Locked In

    ★★★½

  • Nowhere

    ★★★

  • Saltburn

    ★★★★★

  • T.I.M.

    ★½

  • Heart of Stone

    ★½

  • Happiness for Beginners

    ★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Secret Invasion

    ★★½

  • The Flash

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Run Rabbit Run

    ★½

  • Shotgun Wedding

  • A Not So Merry Christmas

  • I Believe in Santa

  • M3GAN

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Watcher

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • God's Crooked Lines

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Me Time

    ★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★½

  • Look Both Ways

    ★★

  • Fall

    ★★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • The Man from Toronto

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★

  • Lightyear

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

    ★★½

  • The Weekend Away

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Marry Me

  • Death on the Nile

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • The Royal Treatment

    ★★½

  • Scream

    ★★★★½

  • Jimmy Carr: His Dark Material

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Angel Falls Christmas

    ★★½

  • Hawkeye

    ★★★½