Sort by
  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • After Ever Happy

    ½

  • Not Okay

    ★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Persuasion

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Spiderhead

    ★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The Hating Game

    ★★

  • The King's Man

    ★★★

  • Red Notice

    ★½

  • Eternals

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • Dune

    ★★★½

  • After We Fell

    ½

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Free Guy

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Boiling Point

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • Wonder Woman 1984

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Soul

    ★★

  • I Care a Lot

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Vulfpeck: Live at Madison Square Garden

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • The Platform

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Captain Marvel

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • Venom

    ★★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★

  • Ready Player One

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★

  • Justice League

    ★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Dunkirk

    ★★★