Sort by
  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★★

  • Extraction 2

    ★★★★½

  • Rich in Love 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Fast X

    ★★★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Covenant

    ★★★★

  • Ghosted

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Air

    ★★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Soulmate

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • A Good Person

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Call Me Chihiro

    ★★★★½

  • Inside

    ★★½

  • Kill Boksoon

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Teen Wolf: The Movie

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★★

  • The Noel Diary

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★★

  • Rosaline

    ★★★★

  • 20th Century Girl

    ★★★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★

  • Till

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★

  • What's Love Got to Do with It?

    ★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★½