Sort by
  • Fast X

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Air

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • 65

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Black Adam

    ★½

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Showing Up

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

  • RRR

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Uncharted

    ★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Moonfall

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Memoria

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Guilty

    ★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • The Card Counter

    ★★★½