Sort by
  • The Trident

    ★★★

  • Jim Jefferies: High n' Dry

    ★★★

  • Chelsea Handler: Revolution

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Sorority Babes in the Slimeball Bowl-O-Rama 2

    ★★

  • Violent Night

    ★★½

  • In Search of Darkness: Part III

    ★★★★

  • Trevor Noah: I Wish You Would

    ★½

  • Neal Brennan: Blocks

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★

  • The Munsters

    ★★

  • Smile

    ★½

  • Amsterdam

    ★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • TÁR

    ★★

  • Clerks III

    ★★★

  • The Invitation

  • Beast

    ★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★½

  • Nope

    ★★★½

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ★★

  • Dave Chappelle: What's in a Name?

  • Bullet Train

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Teen Titans Go! & DC Super Hero Girls: Mayhem in the Multiverse

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Men

    ★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Firestarter

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Father Stu

    ★★

  • The Outfit

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • Studio 666

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Pam & Tommy

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Moonfall

    ★★★½

  • We Need to Talk About Cosby

    ★★★★½

  • Dual

    ★★★

  • Breaking

    ★★