Bob has logged 15 entries for films during July 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Fantastic Beasts and Where to Find Them

Fantastic Beasts and Where to Find Them

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
River of Darkness

River of Darkness

2011
×
½
Read the review Edit this entry  
25
High-Rise

High-Rise

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Fate of the Furious

The Fate of the Furious

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Cornered!

Cornered!

2008
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
The Other Guys

The Other Guys

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Son of the White Mare

Son of the White Mare

1981
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
#1 Cheerleader Camp

#1 Cheerleader Camp

2010
×
½
Read the review Edit this entry  
10
Lucky

Lucky

2011
×
★½
Read the review Edit this entry  
07
Burning Bright

Burning Bright

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
21 & Over

21 & Over

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Incredible Burt Wonderstone

The Incredible Burt Wonderstone

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
High Spirits

High Spirits

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Despicable Me 3

Despicable Me 3

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry