• Spiderhead

    ★★

  • Pete Davidson Presents: The Best Friends

    ½

  • Elvis

    ★★★★½

  • Metamorphosis

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★★

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

    ★★★

  • Alice

    ★★★★

  • You Won't Be Alone

    ★★

  • Nanny

    ★★

  • Fresh

    ★★★½

  • When You Finish Saving the World

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★

  • Eternals

    ★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • The Guilty

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Voyeurs

    ★★★

  • Candyman

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★½

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Old

    ★★½

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • Lamb

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • After Yang

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★

  • Awake

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • North Hollywood

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Moxie

    ★★

  • The Little Things

    ★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Kevin Hart: Zero F**ks Given

    ★★★

  • Run

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★★

  • Another Round

    ★★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★½

  • The Binge

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • The New Mutants

    ★½

  • Tenet

    ★★★★

  • Project Power

    ★★½

  • #Alive

    ★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • The Lovebirds

    ★★½

  • Scoob!

    ★★