Darren has logged 15 entries for films during February 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Elephant

Elephant

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Batman Returns

Batman Returns

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
My Friend Dahmer

My Friend Dahmer

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
At Eternity's Gate

At Eternity's Gate

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Re-Animator

Re-Animator

1985
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Bill & Ted's Excellent Adventure

Bill & Ted's Excellent Adventure

1989
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Meg

The Meg

2018
×
Read the review Edit this entry  
12
Star Trek III: The Search for Spock

Star Trek III: The Search for Spock

1984
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
A Girl Walks Home Alone at Night

A Girl Walks Home Alone at Night

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Fyre

Fyre

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Unfriended: Dark Web

Unfriended: Dark Web

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Keep Watching

Keep Watching

2017
×
Read the review Edit this entry  
03
Star Trek II: The Wrath of Khan

Star Trek II: The Wrath of Khan

1982
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Star Trek: The Motion Picture

Star Trek: The Motion Picture

1979
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry