Sort by
  • Man-Thing

    ★½

  • Batman & Robin

    ★★

  • Retirement Home

    ★★★★

  • Miracle in Milan

    ★★★½

  • The Hidden

    ★★★

  • Padre Padrone

    ★★★

  • Scarecrow

    ★★★★

  • The Class

    ★★★★

  • The Fantastic Four

    ★★

  • Red Rock West

    ★★★★

  • if....

    ★★★★½

  • The Cranes Are Flying

    ★★★★½

  • Batman Forever

    ★★

  • The Tin Drum

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Chopper

    ★★★

  • On the Count of Three

    ★★★

  • Killing Them Softly

    ★★★½