Sort by
  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Strange World

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Smile

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Uncharted

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Moonfall

    ★½

  • Gold

    ★★★

  • Scream

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The King's Man

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Red Notice

    ★½

  • Army of Thieves

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Antlers

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Cry Macho

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Guilty

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Reminiscence

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½