Sort by
  • Split Scream

    ★★★★★

  • Idly

    ★★★★★

  • Things Could Always Be Worse

    ★★★★★

  • The 13th Picture

  • Missing

    ★★★★

  • Invisible Shark

  • Tell Me You Love Me

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Picking Up The Pieces

    ★★★★★

  • We Have to Leave Here Together

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • Open Doom Crescendo

  • Ramen Sucker Punch

    ★★★★★

  • Chlorine Reminiscing

    ★★★★★

  • Funny Pages

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Blue Moon

    ★★★★

  • Hell is a Timeshare in Florida

    ★★★★★

  • Sulit

    ★★★★★

  • One Shot

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Like Yesterday

    ★★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • 6 Days Alone

    ★★★★★

  • Scream

    ★★½

  • I don’t know where I’m going (but I’m glad that I’m here)

    ★★★★★

  • Wild Life

  • VOIDMAN

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Drowning in Potential

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Perfect

    ★★★★½

  • Watch Me As I Go

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ½

  • Helping a Stranger

    ★★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Not Now

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Black Dog

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • they're coming

  • The Printer And The Boy

    ★★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • High Definition

    ★★★★★

  • Plan-C

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Video Carnage

    ★★★★★

  • Cruella

  • A Simple Smash and Bash Job Gone Wrong

    ★★★★★

  • PURE CINEMA

    ★★★★★

  • This Is a Robbery: The World's Biggest Art Heist

  • A Ghost in the Machine

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • The Last Day of Childhood

    ★★★★★

  • One Left

    ★★★★★

  • The Beta Test

    ★★★★

  • The Long Con

    ★★★★★

  • The Middle Men

    ★★★★★

  • Bad Girls

    ★★★½

  • Attack of the Giant Blurry Finger

    ★★★★★

  • Motion Picture

  • Not-So Amazing

    ★★★★★

  • Mandao Returns

  • Sheep Theater

    ★★★★★

  • Clay's Redemption

    ★★★★★