Sort by
  • Hocus Pocus 2

  • The Whale

    ★★½

  • Club América vs. Club América

    ★★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Not Okay

    ★★★

  • Rubius X

    ★½

  • Nope

    ★★★

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★

  • Ms. Marvel

    ★½

  • Lightyear

    ★★

  • Hustle

    ★★

  • South Park the Streaming Wars

    ★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Aftersun

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★

  • Men

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • Senior Year

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Choose or Die

    ★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • RRR

    ★★★

  • Deep Water

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • X

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Windfall

    ★★

  • Turning Red

    ★★

  • The Adam Project

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Revue Starlight ―The LIVE Edel― Delight

    ★★★

  • Fruits Basket -prelude-

    ★★★★

  • Incredible But True

    ★★★

  • Uncharted

  • Kimi

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★

  • Jackass Forever

    ★½

  • Fresh

    ★★½

  • The House

    ★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ½

  • Scream

    ★★½

  • Monica and Friends: Lessons

    ★½

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Barber Westchester

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★★★

  • Zack: Enfrentamiento Mortal

    ★★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Super Crooks

    ★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★½

  • South Park: Post COVID

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★