Sort by
  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★½

  • Jurassic World Dominion

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Batman

    ★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • Halloween Kills

  • Dune

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★

  • Free Guy

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Jolt

    ★½

  • Titane

    ★★

  • Val

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Annette

  • No Sudden Move

    ★★½

  • F9

    ★★★½

  • Apex Predators

    ½

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • What Lies Below

    ★½

  • Jiu Jitsu

  • Derek DelGaudio's In & of Itself

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Soul

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Tenet

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Possessor

    ★★★½

  • Cats

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★★★½

  • Color Out of Space

    ★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Joker

  • The Fanatic

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Ad Astra

    ★★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★

  • The Lion King

    ★★★★

  • Midsommar

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★★

  • Us

    ★★★★

  • Happy Death Day 2U