Sort by
  • It Ain't Easy Being Green

  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★½

  • We Have a Ghost

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Sharper

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • KSI: In Real Life

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • You People

    ★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★★

  • The Simpsons Meet the Bocellis in Feliz Navidad

  • Avatar: The Deep Dive - A Special Edition of 20/20

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

    ★★★★

  • The Elephant Whisperers

    ★★★½

  • Harry & Meghan

  • M3GAN

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • BROCKHAMPTON Ends At The Fonda

    ★★★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Spirited

    ★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★★★

  • The Viewing

    ★★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★

  • Pickman's Model

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★★½

  • Gabriel Iglesias: Stadium Fluffy

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Rosaline

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Andor: A Disney+ Day Special Look

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Bros

    ★★★½

  • Blonde

    ★★½

  • Pinocchio

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★