Sort by
  • Madame Web

  • Lisa Frankenstein

    ★★★★

  • Shin Spider-Man

    ★★★★★

  • Land of Bad

    ★★★½

  • Badland Hunters

    ★★★½

  • Argylle

    ★★★

  • Monsters 103 Mercies Dragon Damnation

    ★★★½

  • One More Shot

    ★★★½

  • Mean Girls

    ★★★½

  • The Beekeeper

    ★★★½

  • Pete Davidson: Turbo Fonzarelli

  • Dave Chappelle: The Dreamer

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★★★

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★★★

  • Lady Ballers

  • Silent Night

    ★★★

  • Wonka

    ★★★½

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★½

  • Napoleon

    ★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Attack on Titan The Final Chapters: Special 2

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • Godzilla Fest 4: Operation Jet Jaguar

  • Godzilla vs. Megalon

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • Old Dads

    ★★

  • Jigen Daisuke

    ★★★½

  • It's a Wonderful Knife

    ★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★½

  • Saw X

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • The Mask

    ★★★★½

  • The Creator

    ★★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★½

  • Maestro

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★½

  • Ferrari

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • Angels of Asgard

    ★★★★★

  • ANIME ROCK, PAPER, SCISSORS 2

    ★★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Spiderman: Lotus

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Ohsama Sentai King-Ohger: Adventure Heaven

  • Sympathy for the Devil

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • The Out-Laws

    ★½

  • Tom Segura: Sledgehammer

    ★★★½

  • Phantom Sound

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • Black Mirror: Loch Henry

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • The Spider Within: A Spider-Verse Story

  • The Flash

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★