Sort by
  • Babylon

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • A Royal Corgi Christmas

  • A Christmas Mystery

    ★★

  • Disenchanted

    ★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★½

  • Strange World

    ★★

  • Falling for Christmas

  • La memoria que habitamos

  • Cambio cambio

    ★★★★

  • Juana Banana

    ★★★½

  • Three Brothers

  • Sean eternos: Campeones de América

  • Ghosts of Christmas Always

  • Fiona

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Notes for a Film

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Significant Other

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Hellraiser

  • Werewolf by Night

  • Smile

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★½

  • Do Revenge

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Sick

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

  • The Menu

    ★★★★

  • The Woman King

  • See How They Run

    ★★★½

  • Blonde

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • Empire of Light

    ★★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • The Wonder

    ★★

  • White Noise

    ★★★★

  • Manuale di cinematografia per dilettanti – Vol. I

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • An Argentinian Crime

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Fall

    ★★★

  • The Little Guy

    ★½

  • Groot's First Steps

  • Human Flowers of Flesh

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

  • Purple Hearts

  • DC League of Super-Pets

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • Skinamarink

    ★★½

  • Argentine National Team, Road to Qatar

  • Nope

  • Where the Crawdads Sing

  • Bullet Train

  • Minions: The Rise of Gru

  • Thor: Love and Thunder

  • The Flying Sailor

    ★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★

  • We Cry Together

    ★★½

  • Fire Island

    ★★★½

  • Close

  • Maria Schneider, 1983

  • The Beasts

    ★★★★