• Aquaman and the Lost Kingdom

  • Elvis

  • X

    ★★★★★

  • The Weeknd x The Dawn FM Experience

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Scream

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • 13 Fanboy

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • He's All That

  • Candyman

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★★

  • Till Death

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★★

  • The Forever Purge

  • Nineteen on Fire

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Jakob's Wife

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★

  • The Ripper

    ★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

  • Freaky

    ★★★★

  • In Search of Darkness: Part II

    ★★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Ten Minutes to Midnight

    ★★★★★

  • The Hunt

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • The Night House

    ★★★★

  • Black Christmas

    ★★

  • Benny Loves You

    ★★★

  • Frozen II

    ★★★

  • Pilgrim

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • 3 from Hell

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • It Chapter Two

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★★

  • Ready or Not

    ★★★★★

  • Secret Obsession

    ★★½

  • Annabelle Comes Home

    ★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★

  • Child's Play

  • Midsommar

    ★★★½

  • Ma

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Rocketman

    ★★★★

  • The Tony Alva Story

    ★★★★★

  • Brightburn

    ★★★½

  • The Intruder

    ★★½

  • In Search of Darkness

    ★★★★

  • I Spit on Your Grave: Déjà Vu

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Guava Island

    ★★★★★

  • Hellboy

  • The Silence

    ★★