Sort by
  • Madame Web

  • Echo

    ★½

  • South Park (Not Suitable for Children)

    ★★½

  • Ricky Gervais: Armageddon

    ★★½

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Loki Season 2

  • Napoleon

    ★★★

  • The Marvels

    ★½

  • Thanksgiving

    ★★½

  • Leave the World Behind

    ★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★

  • The Rat Catcher

    ★★

  • The Swan

    ★★★

  • Shards of Moon

    ★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★

  • Coup de Chance

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • The Palace

    ★★

  • Maestro

    ★★½

  • Poor Things

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★½

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★

  • El Conde

    ★★★

  • Grasshoppers

  • A Short Trip

    ★★

  • Mimì – Prince of Darkness

    ★★★

  • Yannick

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★½

  • Barbie

  • Unbelievers

    ★★★½

  • Secret Invasion

  • Carl's Date

    ★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • The Flash

    ★★½

  • Once Upon a Studio

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Elemental

    ★★½

  • Perfect Days

    ★★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★

  • Trailer of a Film That Will Never Exist: Phony Wars

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★★

  • Strange Way of Life

    ★★

  • Robots

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Souvenir d'Athènes

    ★★

  • Renfield

  • Air

    ★★★

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Hypnotic

    ★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • Last Night of Amore

    ★★★

  • The Crime Is Mine

    ★★½

  • Scream VI

    ★★

  • 65

    ★½

  • Romantiche

    ★★½

  • Afire

    ★★★