• Muppets Haunted Mansion

    ★★½

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • The Girl Who Killed Her Parents

    ★★½

  • Birds of Paradise

    ★★

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★

  • The Guilty

    ★★½

  • The Voyeurs

    ★★★

  • Cinderella

    ★★½

  • He's All That

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • The Kissing Booth 3

  • Aftermath

  • Beckett

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • The Last Letter From Your Lover

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★½

  • Deep

  • Jolt

    ★½

  • A Classic Horror Story

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Val

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★½

  • The Forever Purge

    ★★½

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • Luca

    ★★★½

  • The Father Who Moves Mountains

    ★★½

  • Awake

    ★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

  • Ghost Lab

    ★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Oxygen

    ★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • 22 vs. Earth

    ★★★

  • The Innocent

    ★★★

  • Algo que pasó en la cuarentena

    ★★½

  • Things Heard & Seen

    ★½

  • Wrath of Man

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Voyagers

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • SAS: Red Notice

  • Paper Lives

    ★★★

  • Us Again

    ★★★½

  • Moxie

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Cherry

    ★★★

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★★½

  • Chaos Walking

    ★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Willy's Wonderland

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★½

  • The Mauritanian

    ★★★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★½

  • Space Sweepers

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★