Danielle has logged 15 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Resort to Love

Resort to Love

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Meskina

Meskina

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Snake Eyes: G.I. Joe Origins

Snake Eyes: G.I. Joe Origins

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Last Letter From Your Lover

The Last Letter From Your Lover

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Hitman's Wife's Bodyguard

Hitman's Wife's Bodyguard

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Rust Creek

Rust Creek

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
F9

F9

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Freaks

Freaks

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Voyagers

Voyagers

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
In the Heights

In the Heights

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Tomorrow War

The Tomorrow War

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry