Sort by
  • Attack of the 50 Foot Woman

    ★★½

  • The Great Gatsby

    ★★★

  • Mad God

    ★★★½

  • Lingua Franca

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★★½

  • Happy Gilmore

    ★★★★

  • Speed 2: Cruise Control

    ★★

  • Master

    ★★★½

  • The Quick and the Dead

    ★★★★

  • The Breakfast Club

    ★★★★

  • Lamb

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Kicking & Screaming

    ★★½

  • Memoria

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Watcher

    ★★★★

  • The Howling

    ★★★★

  • The Wiz

    ★★★½