Sort by
  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Lot 36

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Werewolf by Night

  • Smile

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Beast

    ★★★

  • Fall

    ★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Easter Sunday

  • Carter

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

  • The Gray Man

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Vengeance

    ★★★½

  • Ms. Marvel

  • Fire Island

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Obi-Wan Kenobi

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Jackass 4.5

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Men

    ★★★½

  • Firestarter

    ★★

  • Senior Year

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Marmaduke

    ½

  • Choose or Die

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Moon Knight

  • Morbius

    ★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Incantation

    ★★★

  • Umma

    ★★

  • Deep Water

    ★★½

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • I Love My Dad

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★★½