Sort by
  • Avatar 3

    ★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★★

  • Justice League: Warworld

  • Barbie

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • This Place Rules

    ★★★★★

  • Adult Swim Yule Log

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Smile

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Sick of Myself

    ★★★

  • Fullmetal Alchemist: The Revenge of Scar

    ½

  • Men

    ★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★★

  • The Outwaters

    ½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • You Won't Be Alone

    ★★½

  • Fresh

    ★★★

  • The House

    ★★★

  • Alan Resnick's Enterings

    ★★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • A Godwink Christmas: Miracle of Love

  • Don't Look Up

    ½

  • The Grucifixion

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • I Love You, I Hate You

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★½

  • Eternals

    ★★

  • Encanto

    ★★½

  • The Chestnut Man

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

    ★★★

  • INU-OH

    ★★★★½

  • Attica

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★½

  • Old

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Pig

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Annette

    ★★