Sort by
  • Joker: Folie à Deux

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • Hunger

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • ¡Que Viva México!

    ★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Donks

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • God's Crooked Lines

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • The Kings of the World

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Athena

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • La Confrontación

  • Fall

    ★★½

  • The Smiling Friends Go to Brazil!

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Legend of Pipi

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Unicorn Wars

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★★

  • Le Pupille

    ★★★★

  • Close

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Ice Merchants

    ★★★★½

  • The Five Devils

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Better Call Saul Presents: Slippin' Jimmy

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Hideous

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Men

    ★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • A Short Story

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

    ★½

  • RRR

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Hatching

    ★★★½

  • Cómo Vivir Feliz

    ★★★★

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Backrooms - The Third Test

    ★★★

  • The House

    ★★★½

  • The Backrooms (Found Footage)

    ★★★★

  • Mother/Android