Sort by
  • Single White Female

    ★★★½

  • Amsterdamned

    ★★★½

  • Patrick Still Lives!

    ★★½

  • Patrick

    ★★★★

  • Psychic Killer

    ★★★½

  • Out of the Blue

    ★★★★

  • The Children

    ★★★½

  • Blood Hook

    ★½

  • The Fiend

    ★★★

  • In the Castle of Bloody Lust

    ★½

  • Action U.S.A.

    ★★

  • Punk Vacation

    ★★½

  • Blood & Flesh: The Reel Life & Ghastly Death of Al Adamson

    ★★★½

  • Satan's Sadists

    ★★★★★

  • The Severed Arm

    ★★★½

  • Let's Visit the World of the Future

    ★★★★★

  • Bug

    ★★★½

  • Vampire Circus

    ★★★