Sort by
  • Encanto

  • Cinderella

  • Soul

    ★★★★

  • Emma.

  • Little Women

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★

  • Knives Out

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★

  • Hidden Figures

    ★★★★★

  • Moana

    ★★★★★

  • Room

    ★★

  • Brave

    ★★★★★

  • 21 Jump Street

    ★★★

  • Tangled

    ★★★★★

  • Easy A

    ★★★★★

  • Inception

    ★★★★★

  • The Hangover

  • Mamma Mia!

  • The Devil Wears Prada

    ★★★★★

  • Men in Black

    ★★★★★

  • The Silence of the Lambs

    ★★★★★

  • Grave of the Fireflies

    ★★★★★