Dan has logged 24 entries for films during 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
14
Roma

Roma

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
El Camino: A Breaking Bad Movie

El Camino: A Breaking Bad Movie

2019
×
Read the review Edit this entry  
12
First Man

First Man

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Venom

Venom

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Tag

Tag

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Tully

Tully

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Isle of Dogs

Isle of Dogs

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
You Were Never Really Here

You Were Never Really Here

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Game Night

Game Night

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Phantom Thread

Phantom Thread

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Cloverfield Paradox

The Cloverfield Paradox

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
The Shape of Water

The Shape of Water

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Coco

Coco

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry