Sort by
  • The Machine

    ★½

  • Fast X

  • Love Again

  • The Unlikely Pilgrimage of Harold Fry

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Big George Foreman

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • American Manhunt: The Boston Marathon Bombing

  • Renfield

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • The Three Musketeers: D'Artagnan

    ★★★

  • Waco: American Apocalypse

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Hypnotic

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ★½

  • Assassin Club

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-

    ★★½

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Sisu

    ★★½

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Polite Society

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Plane

    ★★

  • Babylon

    ★★½

  • M3GAN

    ★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★½

  • Suzume

    ★★★★

  • Doctor Who: The Power of the Doctor

    ★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • Filip

    ★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★½

  • Dark and Rainbow Skies

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Chaser

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • The Girl and the Ghost

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Sharkula

    ½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Vikram

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • The Silent Twins

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Aftersun

    ★★★½