Sort by
  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

  • Star Wars Collection

  • Little Women

    ★★★★½

  • Last Christmas

  • The Irishman

  • Climate of the Hunter

  • Wrinkles the Clown

    ★★½

  • Downton Abbey

    ★★★★

  • The Goldfinch

    ★★★½

  • Waves

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★½

  • Descendants 3

    ★★★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★★

  • Porno

    ★★★★

  • Anima

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Child's Play

    ★★

  • Annabelle Comes Home

    ★★★

  • Good Omens

    ★★★★

  • Ma

    ★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • The Lighthouse

  • John Wick: Chapter 3 – Parabellum

    ★★★★

  • Chernobyl

    ★★★★

  • Yesterday

    ★★½

  • Postal

    ★★★★

  • Nate Bargatze: The Tennessee Kid

  • Shazam!

    ★★★½

  • Pet Sematary

    ★★★½

  • The Curse of La Llorona

    ★★

  • Captive State

    ★★★

  • Booksmart

    ★★★★★

  • The Beach Bum

    ★★★★

  • Us

    ★★★★½

  • The Aftermath

    ★★★

  • Happy Death Day 2U

    ★★★½

  • Cold Pursuit

    ★★★

  • The Mustang

    ★★★

  • Blinded by the Light

    ★★★½

  • The Souvenir

    ★★★½

  • Them That Follow

    ★★★½

  • Greener Grass

    ★★★½

  • The Last Black Man in San Francisco

    ★★★★

  • Honey Boy

    ★★★★★

  • The Farewell

    ★★★★½

  • Hail Satan?

    ★★★★½

  • Apollo 11

    ★★★½

  • The Kid Who Would Be King

    ★★★

  • Glass

    ★★★★

  • Ellen DeGeneres: Relatable

  • Vice

    ★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Mary Poppins Returns

    ★★★½

  • The Possession of Hannah Grace

    ★½

  • Robin Hood

    ★★★★

  • Mary Queen of Scots

    ★★★½

  • Creed II

    ★★★★

  • Bird Box

    ★★★

  • The Grinch

    ★★

  • Replicas

  • Bohemian Rhapsody

    ★★½

  • They Shall Not Grow Old

    ★★★★

  • Goosebumps 2: Haunted Halloween

    ★★★

  • Venom

    ★★★½

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★

  • Hell Fest

    ★★★½

  • Overlord

    ★★★★

  • Dachra

    ★½

  • Apostle

    ★★★½