Sort by
  • No One Will Save You

  • The Nun II

    ★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★½

  • Red, White & Royal Blue

  • Cobweb

  • Barbie

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

  • Meg 2: The Trench

    ½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • Malum

    ½

  • Murder Mystery 2

    ★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Maghrib Time

  • A Long Way to Come Home

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • The Glory

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • Enola Holmes 2

  • Talk to Me

    ★★★½

  • The Visitor

  • 20th Century Girl

  • Smile

    ½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Pinocchio

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Barbarian

    ★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • Close

    ★★★★

  • Elvis

    ★★

  • Funny Pages

    ★★★

  • Conversations with Friends

    ★★½

  • Senior Year

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • When You Finish Saving The World

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • The Hating Game

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Sing 2

    ★★½

  • Eternals

    ★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Birds of Paradise

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Suicide Squad

  • The Last Letter from Your Lover

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Luca

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½