Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Till

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • Do Revenge

    ★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Causeway

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★

  • Blonde

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★½

  • Argentina, 1985

    ★★★

  • Empire of Light

    ★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • Athena

    ★★★

  • The Wonder

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Fall

    ★★½

  • Of an Age

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Vengeance

    ★★★

  • Huesera: The Bone Woman

    ★★★

  • Lightyear

    ★★

  • The Man in His Eyes

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Close

    ★★★★½

  • Stars at Noon

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Return to Seoul

    ★★★★

  • Holy Spider

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • One Fine Morning

    ★★★★

  • Corsage

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★★

  • Armageddon Time

    ★★★½