Sort by
  • Hustle

    ★★★½

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • Jackass 4.5

    ★★★★½

  • Firsts

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • Shut In

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

  • Celestial Being

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★½

  • Shane Gillis: Live in Austin

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Card Counter

    ★★★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★★

  • Handemonium: Super II the Max

  • Handemonium

  • Our Cinema Ninth Annual Oscar Special

  • Car Trouble

  • French Water

  • Army of the Dead

    ★★

  • Save Ralph

  • Bad Trip

    ★★★½

  • The 8th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Charli XCX: Alone Together

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★★

  • Long Toast

  • Yung Lean: In My Head

  • An Evening with Tim Heidecker

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Soul

    ★★★½

  • Antonio's Mistake

  • I'm Thinking of Ending Things

  • dogs

    ★★★★

  • Unhinged

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • 8:46

  • Time Warp Vol. 2: Horror and Sci-Fi

    ★★★★

  • Capone

    ★★★★

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★

  • Smiling Friends

    ★★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • Junky

    ★★★★

  • Marc Maron: End Times Fun

    ★★★½

  • The 7th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special

    ★★★★½

  • Paul Schrader: Man in a Room

  • Dave Chappelle: The Kennedy Center Mark Twain Prize

  • 6 Underground

    ★★★★

  • Klaus

    ★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★

  • The Platform

    ★★

  • Joker

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★★

  • It Chapter Two

  • The Rise of Jordan Peterson

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★