Sort by

Dakota Joaquin has logged 20 entries for films during March 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Morbius

Morbius

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
The Lost City

The Lost City

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Encanto

Encanto

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Deep Water

Deep Water

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
X

X

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Belfast

Belfast

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Windfall

Windfall

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Drive My Car

Drive My Car

2021
×
Read the review Edit this entry  
14
V for Vendetta

V for Vendetta

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith

Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Turning Red

Turning Red

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Adam Project

The Adam Project

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Eyes of Tammy Faye

The Eyes of Tammy Faye

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Hobbit: The Desolation of Smaug

The Hobbit: The Desolation of Smaug

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Fresh

Fresh

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Batman Begins

Batman Begins

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Batman: Hush

Batman: Hush

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Dark Knight

The Dark Knight

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry