Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Knock at the Cabin

  • Pathaan

    ★★★

  • Bezos

    ½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Thor Collection

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • The Flying Sailor

    ★★★

  • Vengeance

    ★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Ice Merchants

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Morbius

    ★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Badhaai Do

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Marry Me

    ★★

  • Moonfall

    ★½

  • The Matrix Collection

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Ciao Alberto

    ★★★★

  • The Santa Stakeout

    ★½

  • Eternals

    ★★

  • The Addams Family 2

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – The Twins

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – Tatooine Rhapsody

    ★★★

  • Star Wars: Visions – The Duel

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Dune

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • King Richard

    ★★★½

  • Chehre

    ★½

  • Risen

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Old

    ★★½

  • The Tomorrow War

    ★½

  • Black Widow

    ★★

  • Luca

    ★★★½

  • F9

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • CODA

    ★★★½

  • Unparalleled Parking

    ½

  • To Fitness and Beyond

  • Burrow

    ★★★½

  • Long Toast

    ★★★