Sort by
  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Scream

    ★½

  • Free Guy

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • CODA

    ★★★

  • Don't Look Up

    ½

  • Encanto

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★

  • Halloween Kills

    ★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★

  • Two

    ★½

  • He's All That

    ½

  • Moxie

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½