Sort by
  • Best. Christmas. Ever!

    ★½

  • South Park: Joining the Panderverse

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • River Wild

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Tom Segura: Sledgehammer

  • Black Mirror: Demon 79

  • Black Mirror: Loch Henry

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • The Little Mermaid

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • Pretty Baby: Brooke Shields

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Money Shot: The Pornhub Story

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Flamin' Hot

    ★★★½

  • A Good Person

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★½

  • Jared from Subway: Catching a Monster

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Inside

    ★★

  • The Adults

    ★★★½

  • Reality

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Stutz

  • Falling for Christmas

  • Talk to Me

    ★★★½

  • The Outside

  • Halloween Ends

    ★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★½

  • Smile

    ★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Blonde

  • The 101 Scariest Horror Movie Moments of All Time

  • Pinocchio

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • TÁR

    ★½

  • White Noise

    ★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Clerks III

    ★★★

  • Fall

    ★★★½

  • I Just Killed My Dad

  • Trainwreck: Woodstock '99

  • The Hillside Strangler: Devil in Disguise