Sort by

san has logged 21 entries for films during October 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Dune

Dune

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Final Destination

Final Destination

2000
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Cruella

Cruella

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Host

The Host

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Jennifer's Body

Jennifer's Body

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Rescue

The Rescue

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Love Witch

The Love Witch

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Last Duel

The Last Duel

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Marvel One-Shot: All Hail the King

Marvel One-Shot: All Hail the King

2014
×
★★½
Edit this entry  
12
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Titane

Titane

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Scream

Scream

1996
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Many Saints of Newark

The Many Saints of Newark

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Loki

Loki

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Lamb

Lamb

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Corpse Bride

Corpse Bride

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Trick 'r Treat

Trick 'r Treat

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Godzilla

Godzilla

1954
×
★★★★
Read the review Edit this entry