Sort by
  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Jackals & Fireflies

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Pamela, A Love Story

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Copenhagen Cowboy

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • Babylon

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Falling for Christmas

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Pickman's Model

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • The Kingdom: Exodus

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

  • Raymond & Ray

    ★★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Menu

    ★★½

  • Glass Onion

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Emily

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

  • Women Talking

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Clerks III

  • The Last Movie Stars

    ★★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Persuasion

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Vengeance

    ★★★

  • Irma Vep

  • Fire Island

    ★★★

  • Pistol

    ★★★★

  • Le Pupille

  • Close

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Godland

    ★★★★

  • Funny Pages

    ★★★½

  • Joyland

    ★★★½

  • Moonage Daydream

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • One Fine Morning

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

  • Love, Death & Robots: Jibaro

  • EO

    ★★★

  • Armageddon Time

    ★★★

  • The Staircase

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½