• Amsterdam

    ½

  • Alpha Virtues

  • Elvis

    ½

  • Jackass 4.5

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Top Gun: Maverick

  • The Northman

  • RRR

  • Ambulance

  • Everything Everywhere All at Once

    ½

  • The Batman

  • Kimi

  • Jackass Forever

  • Jujutsu Kaisen 0

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

  • Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

  • Venom: Let There Be Carnage

  • No Time to Die

  • The Tragedy of Macbeth

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

  • The Death of David Cronenberg

  • Last Night in Soho

    ½

  • Spencer

  • Dune

  • C'mon C'mon

  • Malignant

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Mad God

  • Zeros and Ones

  • The Green Knight

    ½

  • The Suicide Squad

    ½

  • Old

  • Vortex

  • Pig

  • Memoria

    ★★★★★

  • Red Rocket

  • Titane

  • The French Dispatch

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • After Yang

  • The Worst Person in the World

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Black Widow

  • Annette

  • Fear Street: 1994

    ½

  • America: The Motion Picture

    ½

  • No Sudden Move

  • Blush

  • Ascension

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

  • In the Heights

  • Bo Burnham: Inside

    ½

  • Cruella

    ½

  • Army of the Dead

  • Cliff Walkers

  • The Mitchells vs. The Machines

  • Mortal Kombat

    ½

  • Godzilla vs. Kong

  • Zack Snyder's Justice League

  • Petite Maman

  • Cherry

    ½

  • Shangri-La

  • The Man with the Answers

  • Willy's Wonderland

    ½

  • Tom & Jerry

    ½

  • Judas and the Black Messiah

  • We're All Going to the World's Fair

  • All Light, Everywhere

    ★★★★★

  • Censor