Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Hypnotic

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • You People

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • A Christmas Story Christmas

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Black Adam

  • Halloween Ends

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★★

  • Hellraiser

  • Hocus Pocus 2

  • The Munsters

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • V/H/S/99

    ★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Clerks III

    ★★★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Whitney Cummings: Jokes

  • Skinamarink

    ½

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Vengeance

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Men

    ★★★★

  • Jackass 4.5

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • Firestarter

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

  • Ambulance

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • No Exit

    ★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Kimi

    ★★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Speak No Evil

    ½